Náš príbeh sa začal pred viac ako 30. rokmi v podobe niekoľkých predajní s textilom, obuvou, kabelkami a módnymi doplnkami v oblasti Dalmácie a neskôr Českej republiky. Počas tejto doby sme zodpovedne a dôsledne vyberali dodávateľov tovaru v našej ponuke, pričom najväčší dôraz sme vždy kládli na kvalitu, luxus a dostupnosť.

Na základe našich dlhoročných skúseností sa stalo našou filozofiou zabezpečiť pre našich klientov aktuálne ,trendové a prestížne produkty najvyššej kvality popredných svetových módnych návrhárov a značiek. Pri výbere produktov v našej ponuke pristupujeme s citom, láskou a vážnosťou, ktorú si móda zaslúži a preto garantujeme autenticitu a originalitu všetkých produktov, ktorými sa naši klienti môžu právom pýšiť.

V súčasnosti prevádzkujeme štyri kamenné predajne nosiace značku Pietro di Martini – Freeport Hatě (CZ), Galerie Šantovka, Olomouc (CZ), FASHION OUTLET Parndorf (AT), PdM, Budapest (HU).

Našu ponuku tvoria produkty značiek: PHILIPP PLEIN, VERSACE, VERSACE Collection, VERSACE Jeans, ARMANI, ARMANI Jeans, JUST CAVALLI, CAVALLI, VALENTINO, Christian LOUBUTIN, Cesare PACIOTTI, LOVE MOSCHINO, LIU.JO, J.LO, TRUSSARDI JEANS, HUGO BOSS, John RICHMOND, BIKKENBERGS, Roberto Serpentini a ďalšie.

Myšlienka priblížiť tieto nádherné a výnimočné produkty, čo možno najširšej skupine ľudí, v podobe e-shopu pod značkou Top di Milano vznikla v jeseni roku 2016 a ani nie v priebehu piatich mesiacov sa pretavila do reality a my sme pre vás mohli spustiť internetový obchod

www.topdimilano.eu

Tešíme sa vašej priazni a sme tu pre vás