JUST CAVALLI – no story

3 383 

Roberto Cavalli miluje prirodzenosť a zmeny vo svojom živote a aj v móde. Osobnosti svetového showbiznizu, ako sú Madonna, Jennifer Lopez, Charlize Theron, Lenny Kravitz a Victoria Beckham, vidíme často v Cavalliho šatách.

Zrušit výběr
Značka: JUST CAVALLI
Popis

Popis

Roberto Cavalli miluje prirodzenosť a zmeny vo svojom živote i v móde. Osobnosti svetového showbiznizu, ako sú Madonna, Jennifer Lopez, Charlize Theron, Lenny Kravitz a Victoria Beckham, vidíme často v Cavalliho šatách.

 

Pánske tričko Roberto Cavalli tvorí kombinácia sex-appealu a výstrednosti. Extravagantný vzor hovorí o jedinečnom vkuse a výnimočnosti svojho nositeľa. Špičkový bavlnený materiál je vhodný na každonenné nosenie. S tričkom od Cavalliho zažijete parádne rebelské pocity! Skvelý outfit dosiahnete s pánskymi topánkami Bikkimberg.

 

  • Materiál: 100 % bavlna
  • Aplikácia: kombinovaná
  • Výstrih: okrúhly
  • Pranie: ručné
  • Farba: tmavo-sivá
  • Značka: Just Cavalli
  • Model: S03GC0437

 

Roberto Cavalli sa narodil v roku 1940 vo Florencii. K umeniu bol vedený už od mala. Robertov otec bol krajčírom a dedko uznávaným maliarom, ktorého obrazy sú vo Florencii dodnes vystavované. Niet divu, že Roberto začal študovať na Inštitúte umenia. V roku 1970 predstavil svoju kolekciu, čím šokoval všetkých kritikov tej doby. Cieľom bolo zaujať predovšetkým smotánku, čo sa mu dostatočne podarilo. Každý jeden návrh odpovedal vkusu slávnych a bohatých. Sláva však prestala stúpať a značka bola zatienená modernejšou značkou Versace. V 90. rokoch nastal nečakaný zvrat, ktorý vyzdvihol značku Just Cavalli na úplný vrchol. Cavalliho žena, Eva Duringer, bývalá Miss Universe, prevzala obchodné aktivity.

– Eva sa pustila do prípravy veľkých reklamných kampaní, ktoré dostali značku pred širokú verejnosť.

 

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “JUST CAVALLI – no story”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *