RICHMOND – kožené vlajka Veľká Británia

6 121 

John Richmond pánske topánky sú ručne spracované  a sú výsledkom neuveriteľnej kvality.  Podľahla im nejedna hviezda. Biely celokožený materiál dodáva praktickosť, ľahké a pohodlné nosenie a nenáročnú údržbu. Extravagancia topánok Richmond oživí každý ležérny outfit a dodá Vám pocit výnimočnosti.

 

Zrušit výběr
Značka: JOHN RICHMOND
Popis

Popis

John Richmond bol zástancom anglického avantgardného hnutia. Rozhodol sa ísť proti prúdu a vytvoriť vlastnú značku. Návrhy sú úzko späté s rockovou hudbou a rebelizmom v módnom priemysle. John Richmond pánske topánky.

 

  • Vrchný materiál: koža
  • Vnútorný materiál: koža
  • Vnútorná stielka: koža
  • Podrážka: gumová
  • Doplnky: strieborné
  • Zapínanie: šnúrovanie

 

John Richmond je anglický módny návrhár pochádzajúci z Manchestra. Cieľavedomosť viedla Richmonda k vyštudovaniu módneho dizajnu na Kingstonovej univerzite v Londýne. Po úspešnom absolvovaní neváhal a navrhol vlastnú kolekciu. Návrhy bijúce do očí hneď oslovili známe celebrity. Michael Jacskon, Madonna, Britney Spears, George Michael, Axl Rose, či Kim Kardashian sa stali vernými zákazníkmi.  Istú dávku rebelizmu dostala do vienka aj Richmondova dcéra Phoenix, ktorá sa stala známou modelkou prezentujúcou rockový štýl.

– V súčasnosti sídli John v uznávanom meste módy – V Miláne, kde stále tvorí dámsku a pánsku módu.

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “RICHMOND – kožené vlajka Veľká Británia”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *